Przejdź do treści

zapraszamy na szkolenia

zarządzanie
sprzedaż i obsługa klienta
rozwój osobisty
zarządzanie strategiczne
Teoria ograniczeń i Lean

Nasze szkolenia oparte są na sprawdzonych metodach, prowadzimy je w sposób warsztatowy, bazujemy na przykładach naszych Uczestników, wzbogacamy je o własne doświadczenia, ponieważ jesteśmy praktykami biznesu. Jakość naszych usług spełnia wymogi Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, dlatego są one dostępne również w Bazie Usług Rozwojowych, która jest największą wyszukiwarką usług rozwojowych w Polsce. Dlatego mogą uzyskać Państwo środki na realizowane przez nas szkolenia. Wystarczy je wybrać poprzez Bazę Usług Rozwojowych i złożyć wniosek o dofinansowanie. Wysokość dofinansowania może wynieść od 50% do nawet 80%. Dotyczy to zarówno szkoleń otwartych jak i zamkniętych.

Nasi trenerzy posiadają duże doświadczenie, dzięki temu osiągniesz cele, które są stawiane przed szkoleniem, a Wasi pracownicy zdobędą odpowiednie kompetencje, wiedzę i umiejętności.

Szkolenia prowadzone są w formie warsztatowej, bazujemy na doświadczeniach uczestników, ich zagadnieniach i tematach, dzięki czemu wzmacnia się ich zaangażowanie i motywacja.
Bliższe informacje oraz zapisy:
Lidia Walczak 
tel. 796 021 533
e-mail: l.walczak@navigator.com.pl


Proponujemy szkolenia otwarte jak i zamknięte, wówczas program szkolenia, które przygotowujemy jest odpowiedzią na specyficzne potrzeby klienta.

Nasze szkolenia

NAJCZĘSCIEJ WYBIERANE