Przejdź do treści

O nas

Posiadamy System Zarządzania Jakością zgodny z wymogami normy ISO 9001:2015

Szkolimy troskliwie, rozwijamy to, co w ludziach najlepsze

Nasza misja jest dla nas ważna. Chcemy, aby hasło „Szkolimy troskliwie” było wyznacznikiem naszej pracy, poświęcenia i zaangażowania.
To dla nas wielka satysfakcja i nagroda, gdy ktoś mówi, że realizujemy naszą misję podczas naszej pracy.

Druga część naszej misji mówi o tym, że „rozwijamy, to co w ludziach najlepsze”. Rozwijamy u uczestników naszych zajęć w trakcie szkoleń, czy coachingu. Sami doskonalimy swoje umiejętności cały czas i dzięki temu możemy przekazywać nową wiedzę naszym klientom. Nową, ale sprawdzoną, mającą pokrycie w badaniach i opracowaniach.

Uczestnicy naszych szkoleń wystawiają nam wysokie oceny, co nas cieszy najbardziej, bo dzięki temu wiemy, że robimy coś, co znajduje uznanie wśród naszych klientów.

Naszym celem jest trwała zmiana postaw uczestników naszych szkoleń. Dążymy do tego, aby osoby biorące udział w szkoleniach potrafiły wyzwolić swój wewnętrzny potencjał i same motywowały się do aktywnego działania.

Nasze wartości w firmie Nawigator to: 

  • Przekazywanie rzetelnej wiedzy – dążymy do tego, aby w trakcie naszych zajęć opierać się na sprawdzonej i rzetelnej wiedzy, popartej wynikami badań naukowych oraz dobrą praktyką.
  • Dbałość o ciągły rozwój – sami nie przestajemy się uczyć, w sposób systematyczny wzbogacamy naszą wiedzę i umiejętności. Należymy do Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Sami organizujemy szkolenia dla siebie, uczestniczymy w wydarzeniach, konferencjach i sympozjach.
  • Długofalowa współpraca – nastawieni jesteśmy na długie dystanse, nie chcemy kończyć współpracy z klientem po wykonaniu jednego zlecenia. Preferujemy taki sposób pracy, który pozwala na dogłębne poznanie potrzeb naszego klienta i rozwiązanie ich poprzez najbardziej efektywne działania, czy będzie to coaching, szkolenia czy doradztwo.