Przejdź do treści

O nas

Szkolimy troskliwie
rozwijamy to, co w ludziach najlepsze

Nasza misja jest dla nas ważna. Chcemy, aby hasło „Szkolimy troskliwie” było wyznacznikiem naszej pracy, poświęcenia i zaangażowania.
To dla nas wielka satysfakcja i nagroda, gdy ktoś mówi, że realizujemy naszą misję podczas naszej pracy.

Druga część naszej misji mówi o tym, że „rozwijamy, to co w ludziach najlepsze”. Rozwijamy u uczestników naszych zajęć w trakcie szkoleń czy coachingu. Sami doskonalimy swoje umiejętności cały czas i dzięki temu możemy przekazywać nową wiedzę naszym klientom. Nową, ale sprawdzoną, mającą pokrycie w badaniach i opracowaniach.

Uczestnicy naszych szkoleń wystawiają nam wysokie oceny, co nas cieszy najbardziej, bo dzięki temu wiemy, że robimy coś, co znajduje uznanie wśród naszych klientów.

 
Posiadamy System Zarządzania Jakością zgodny z wymogami normy ISO 9001:2015

Naszym celem jest trwała zmiana postaw uczestników naszych szkoleń. Dążymy do tego, aby osoby biorące udział w szkoleniach potrafiły wyzwolić swój wewnętrzny potencjał i same motywowały się do aktywnego działania.

Nasze wartości w firmie Nawigator to: 

  • Przekazywanie rzetelnej wiedzy – dążymy do tego, aby w trakcie naszych zajęć opierać się na sprawdzonej i rzetelnej wiedzy, popartej wynikami badań naukowych oraz dobrą praktyką.
  • Dbałość o ciągły rozwój – sami nie przestajemy się uczyć, w sposób systematyczny wzbogacamy naszą wiedzę i umiejętności. Należymy do Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Sami organizujemy szkolenia dla siebie, uczestniczymy w wydarzeniach, konferencjach i sympozjach.
  • Długofalowa współpraca – nastawieni jesteśmy na długie dystanse, nie chcemy kończyć współpracy z klientem po wykonaniu jednego zlecenia. Preferujemy taki sposób pracy, który pozwala na dogłębne poznanie potrzeb naszego klienta i rozwiązanie ich poprzez najbardziej efektywne działania, czy będzie to coaching, szkolenia czy doradztwo.