Przejdź do treści

Historia

historia firmy Nawigator

Firma Nawigator Doradztwo Gospodarcze powstała w 2002 roku. Od początku prowadzimy szkolenia i działalność doradczą. Od 2009 roku wdrażamy usługi doradztwa strategicznego, a od 2010 roku włączyliśmy do naszej oferty coaching. W 2015 roku wprowadziliśmy markę Navigator target, pod którą będziemy promować działania doradztwa strategicznego.

W 2005 roku złożyliśmy nasz pierwszy wniosek o dofinansowanie, który zakończył się sukcesem. Od tego czasu aktywnie bierzemy udział w organizowaniu dofinansowanych szkoleń z Europejskiego Funduszu Społecznego. Samodzielnie i w partnerstwie zrealizowaliśmy i nadal realizujemy projekty szkoleniowe, doradcze i innowacyjne.

Przeszkoliliśmy tysiące osób, odwiedziliśmy setki firm, zrealizowaliśmy projekty dla firm dużych, średnich i zupełnie niewielkich.

Cały czas wzbogacamy swoją wiedzę poprzez udział w kursach, szkoleniach, seminariach. Jesteśmy członkami Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Posiadamy certyfikację DiSC Trainer&Facilitator, uprawniającą do korzystania z narzędzia DiSC.