Przejdź do treści

Sprzedaż i Obsługa Klienta

Zawód sprzedawcy jeszcze długo będzie popularny i bardzo potrzebny, szkolenie z zakresu sprzedaży i obsługi klienta pomogą Ci się do tego przygotować lub udoskonalić Twoje kompetencje.

Rozmowy handlowe zmieniły się i przeniosły do środowiska zdalnego, to wygodne, ale też niesie ze sobą konieczność innego sposobu ich prowadzenia.

Na naszych szkoleniach poznasz etapy sprzedaży, to jak się do nich przygotować i działać, aby osiągnąć swoje cele.

Sami sprzedawaliśmy i nadal sprzedajemy, zarządzaliśmy zespołami sprzedawców, negocjowaliśmy wielomilionowe kontrakty i nadal prowadzimy negocjacje.
Powiemy Ci jak się przygotować, jak prowadzić rozmowę, zainteresować klienta, przedstawić mu ciekawą ofertę handlową, radzić sobie z jego zastrzeżeniami i sfinalizować sprzedaż.

Jesteśmy praktykami, cały czas prowadzimy sprzedaż, rozmowy handlowe i negocjacje z klientami, chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i pomożemy używać jej na co dzień.

Jakość naszych usług spełnia wymogi Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, dlatego są one dostępne również w Bazie Usług Rozwojowych. Dlatego mogą uzyskać Państwo środki na realizowane przez nas szkolenia. Wystarczy je wybrać poprzez Bazę Usług Rozwojowych i złożyć wniosek o dofinansowanie. Wysokość dofinansowania może wynieść od 50% do nawet 80%. Dotyczy to zarówno szkoleń otwartych jak i zamkniętych.