Przejdź do treści

Sławomir Kośmicki

Jest założycielem firmy Nawigator Doradztwo Gospodarcze. Od 2002 roku pracuje jako trener, coach i konsultant.

Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu:

  • zarządzania projektami
  • komunikacji
  • rozwoju osobistego
  • sprzedaży i negocjacji

Swój warsztat wzbogaca w sposób nieustanny, jest niespokojnym duchem, o czym świadczy jego życiorys – ukończył Politechnikę Poznańską jako magister inżynier. To jednak nie okazało się jego powołaniem. Tajniki biznesu zgłębiał na studiach MBA w polsko – amerykańskim programie organizowanym przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu i Georgia States University. Ukończył również Psychologię w Zarządzaniu na Uniwersytecie Adama Mickiewicza.

Absolwent Szkoły Coachingu Moderatora, Mistrzowskiej Szkoły Trenerów oraz Letniej Szkoły Trenerów.

Prywatnie mąż Małgorzaty i ojciec dorosłego syna Łukasza, z którym czasami dłubie przy starych Warszawach. Wakacje spędza w górach i tam wraz z żoną Małgorzatą oddają się swojej drugiej pasji – wędrówkom po Alpach, gdzie uwielbia fotografować przyrodę.

Sławomir uczestniczył jako trener i/lub coach w realizacji szeregu projektów, m.in. Akademia Kompetencji, Inwestycja w Kadry, Z wiekiem na plus, Instrument Szybkiego Reagowania, Doskonalenie kompetencji sprzedawców wielkopolskich przedsiębiorstw, Rozwój kadr źródłem konkurencyjności firmy Phytopharm Klęka i firm powiązanych, Budowanie przewagi konkurencyjnej firmy Kreisel w oparciu o wykwalifikowaną kadrę, Podniesienie kwalifikacji i rozwój potencjału zawodowego kadry grupy VOX, Wzrost kompetencji wielkopolskich pracowników,  Trener – drugi zawód nauczyciela, Wzrost kompetencji pracowników Regionu Kujawsko – Pomorskiego, Warsztaty Umiejętności Zarządzania, Siewca Wiedzy, Sukcesja stanowisk drogą do sukcesu organizacji pracodawców, Opracowanie i wdrożenie strategii działania w firmie Projprzem SA, Opracowanie strategii zarządzania sprzedażą w firmie Wacker Neuson Sp. z o.o., Cykl szkoleń sprzedażowych dla pracowników Wacker Neuson Sp. z o.o.